מתופפים לבר מצווה

ישנם מספר אופציות לשלב מתופפים ושופרות בחגיגת בר המצווה שלכם:

מתופפים לבר מצווה בבית כנסת

הטקס הדתי המשמעותי ביותר בחגיגה היהודית הוא טקס הנחת התפילין והעלייה לתורה.

אופציה מעולה להמתקת החגיגה – מעבר לסוכריות היא שדרוג המעמד על ידי הרכב מתופפים ושופרות לבר מצווה שמחה במיוחד.

בשמחה גדולה ובשירי מסורת יקבלו המתופפים את האורחים ואת החתן היקר. במהלך התפילה, ינגנו וישירו המתופפים עם הציבור וילוו את החזן עד סיום התפילה.

כמובן בתיאום מלא עם רב בית הכנסת מתוך כבוד לקהל המתפללים ולמעמד המרגש.

אנחנו מביאים איתנו ניסיון של מעל 15 שנות פעילות ואין ספק שכל חגיגה שהוזמנו לנגן בה היא חגיגה שונה ומיוחדת ואף אחת מהן לא דומה לחגיגות הקודמות.

מתופפים לבר מצווה מוצלחת הם מתופפים שיודעים לקרוא את הקהל.

שמיעת קולות השופר בבית הכנסת מעצימה את החוויה ומחזירה אותנו למסורת ולשורשים.

מתופפים לבר מצווה בכותל

מנהג אבותינו הוא שנער בר המצווה מניח את התפילין לראשונה בהגיעו לגיל מצווה.

ואין מקום מתאים וקדוש יותר לחגיגת בר מצווה מאשר בכותל המערבי.

מצוידים בשופרות יפתחו הנגנים את האירוע בתהלוכה מיוחדת לעבר הכותל.

תהלוכה זו תהיה מלווה בתיפוף קצבי, תקיעה בשופרות ושירים מסורתיים שמחים.

לרוב התהלוכה מושכת תשומת לב מצד תיירים ואוכלוסיה שנוכחת במקום ומעצימה את החוויה וההתרגשות של חתן בר מצווה, האורחים והמשפחה.

הדרך שלנו למדוד את ההצלחה היא לראות את המשפחה מחייכים ורוקדים לקצב התופים השמחה שלנו היא כשאנחנו מקבלים הודעות או שיחות מבעלי השמחה לאחר האירוע כאשר הם מפרגנים ואומרים מילה טובה ושהם ימליצו עלינו בעתיד.

מטרתנו לשמח והרבה, ולכן עבורנו זו המחמאה הכי גדולה שיש.

מעבר לתופים האפריקאים ניתן לשלב בתהלוכה גם כלי זמרים כגון קלרינט ואקורדיון אשר מוסיפים ניחוח מסורתי יהודי, צלילים מיוחדים אשר נוגעים בנשמה ומזכירים לנו את הניגונים הנפלאים שאיתנו כבר דורי דורות.

מומלץ מאוד לאחר התהלוכה להיעזר בשירותים שמציעים ללא עלות באתר של מורשת הכותל המציע סיורים ותכנים נוספים לבר מצווה.

כניסה מרגשת לבר מצווה

את מסיבת בר המצווה חוגגים באולם ולפעמים גם במועדון עבור החתן וחבריו. המשפחה והחברים מתכנסים יחד לחגוג בשמחת הנער שהגיע לגיל בגרות.

לרוב נהוג שחתן בר המצווה עומד ונושא דרשה ומודה להוריו ומשפחתו הקרובה. מנהג נוסף הוא טקס הדלקת הנרות בו מזמינים נציגים מהחברים ובני המשפחה, שידליקו נרות ויאמרו מספר מילים וברכות לכבודו של החתן.

אטרקציה של מעגל מתופפים ושופרות משדרגים מאוד את האירוע, מכיוון שלמוזיקה יש כח מעורר ומקפיץ, כניסה עוצמתית תכניס את הקהל למצב הרוח הרצוי ותיצור אווירה ייחודית ומאחדת, רגע הכניסה הרשמית לאולם הוא רגע מרגש ומיוחד.

טקס כניסה לבר מצווה הוא טקס מרגש ועוצמתי,  סמבו מקדשים את המעמד החשוב בקבלת חתן בר המיצווה לאולם כשחופת חתנים טקסית מעל לראשו וברקע נשמעים קולות התופים והשופרות. לבושים לבן ומצוידים באנרגיות מקפיצות ניצור אווירה ונמשוך את תשומת לב הקהל.

הטקס הוא רגע חד פעמי ולכן מחובתנו לדאוג לחוויה ייחודית ומעצימה במיוחד. לאחר מכן בשלב הריקודים נצטרף אל המוזמנים במעגל תופים ובקצב סוחף.

לאירועים גדולים מומלץ להזמין לפחות 4 מתופפים, ואף ניתן להזמין גם עשרה ומעלה, השיקול בבחירה צריך להיות בהתאם לאופן בו אתם מדמיינים את השמחה שלכם ובהתאם לכמות המוזמנים שלכם. באירועים קטנים יותר גם שני מתופפים מספיקים בהחלט.

אנחנו שמים לעצמנו דגש רב על חוויה עוצמתית וייחודית שעוד תדברו עליה הרבה.

הייחודיות של התופים האפריקאים היא שיש להם צליל אותנטי חזק שקשה מאוד להתעלם ממנו. בשונה ממתחרים בשוק, התופים שלנו מיוצרים באפריקה. את כלי הנגינה שלנו אנחנו מייבאים לארץ באופן אישי וזה בהחלט גם נשמע ככה.

חשוב לוודא כשמזמינים מתופפים שהם בעלי ותק וניסיון, יש הבדל מהותי גם בווליום וגם בחוויה, כאשר מגיעים מתופפים בעלי ניסיון שהם מוזיקאים שמנגנים שעות בכל יום.

ניתן להזמין דיל הכולל כניסה חגיגית לאולם + שמחה גדולה בבית הכנסת.

לחוגגים בת ובר מצווה במצדה או בכותל – מומלץ על תהלוכה בליווי כלי זמרים.

מוכנים עם הסוכריות ?

"מצווה גדולה להיות בשמחה תמיד"