כסא כלה

הרכב דתי לקבלת פנים בחתונה

חתונה היא אחד האירועים החשובים ביותר בחייו של אדם. מדובר באיחוד לבבות ייחודי ומרגש, נקודת ציון שאין דומה לה, וכזו שחשוב לחגוג כראוי למעמדה. חתונה טובה היא חתונה שמשמחת לבב חתן וכלה – והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא כמובן – מוזיקה טובה.

כשסוגרים על מוזיקה לחתונות, לא מדובר רק על ההגעה לחופה והדי ג’יי בשלב המסיבה. המוזיקה מלווה את האירוע מרגע כניסת האורחים למתחם, לאורך כל טקס החתונה המרגש וכמובן – את הזוג הנשוי הטרי היוצא מן החופה לדרך חדשה. מוזיקה טובה היא כזאת המותאמת לכל שלב במהלך האירוע ומצליחה להיות שחקן מרכזי – מבלי לגנוב את ההצגה.

אולם חשוב לזכור כי חתונה היא טקס יהודי משמעותי, שלא רק מחבר בין בני זוג – אלא גם מחבר בין בני הזוג לקדוש ברוך הוא ולמקורות היהדות. אין דרך טובה יותר להפגין את אווירת הרוח היהודית בטקס החתונה מאשר להתאים את המוזיקה הנכונה שתיצור חגיגה יהודית מרגשת במיוחד.

קול ששון וקול שמחה - משמחים חתן וכלה ברוח היהדות

חתונה יהודית היא אירוע רווי בשמחה מתפרצת וריקודים אל תוך הלילה. היום כבר כל זוג מאורס יודע כי המפתח לחתונה מוצלחת טמון במוזיקה שמתנגנת בה מתחילתה ועד סופה. מחפשים מוזיקה מיוחדת, סוחפת ומרגשת לאירוע שלכם? אנחנו כאן כדי להציע חוויה מוזיקלית שלא תשכחו.

בדרך כלל כאשר חושבים על מוזיקה לחתונות, מדמיינים די ג'יי שילווה את הערב ברשימות השמעה שונות לכל שלב באירוע. אולם, אם מוזיקה חשובה לכם – אנחנו מציעים חוויה אחרת ומיוחדת: שילוב של התקליטן עם להקת מוזיקה חיה שתלווה את האירוע מתחילתו ועד סופו ותתן אווירה קצבית ונעימה בכל שלב.

ניחוחות אתניים ואווירה מודרנית

ההרכב של סמבו הוא הרכב אתני מיוחד המבצע מוזיקה שנוגעת בכולם. עם כלי נגינה ייחודיים מרחבי העולם, המבצעים שירים שכולנו אוהבים – סמבו כסא כלה  הרכב מושלם לקבלת פנים נעימה, מודרנית, באווירה קסומה ובגרוב סוחף.

 

אנחנו מתאימים את המוזיקה לאופי האירוע, ולכל שלב בו. את כיסא הכלה נלווה בניגונים שיהפכו את הרגע לחגיגה אמתית של מוזיקה וקצב. משם נמשיך להגעת החתן לכסות את פני הכלה והכניסה לחופה. גם במהלך החופה אנו מתאמים ומשתנים בהתאים להתקדמות טקס החתונה – מהטבעת, ברכת שהחיינו, שבע ברכות וכמובן – שבירת הכוס.

"מצווה גדולה להיות בשמחה תמיד"