קרנבל ברזילאי

מתופפים ורקדניות ברזילאיות

ברזיל היא מדינה עצומה וססגונית – מלאה בתרבות עשירה, צבעים, מוזיקה וריקודים. שלבו פיסה קטנה מהתרבות התוססת הזאת באירוע שלכם – עם להקת הבטוקדה הברזילאית של סמבו! 

ריקודים סוחפים ואנרגטיים בקצב מטורף – הלהקה הברזילאית תרים לכם את האירוע לגבהים חדשים ובלתי נשכחים.

הקרנבל של ברזיל - אצלכם באירוע!

המחול הברזילאי משלב מגוון רחב של סגנונות וריקודים שונים שמקורם במדינה הדרום אמריקאית. מופעי המחול הברזילאים התוססים משלבים את ריקוד הסלסה הסקסי, יחד עם קצב הסמבה התוסס והמרגש. כולם מכירים את הקרנבל המפורסם בריו דה ז'נרו המתרחש פעם בשנה וצובע את העיר הברזילאית בצבע וריקוד.

עם הלהקה הברזילאית של סמבו תוכלו להכניס חלק מהקרנבל הזה אל האירוע שלכם ולספק לאורחים שלכם את החוויה המשמחת מאין כמוה שמביא עמו ההרכב הברזילאי. רקדנים ורקדניות ברזילאים מקצועיים יכניסו לאירוע שלכם במופעים פוערי עיניים ומסנוורים שיותירו את האורחים ואתכם – המומים!

קפוארה

הקפוארה היא אמנות לחימה ברזילאית הטומנת בחובה יסודות של מחול, אקרובטיקה וקצב. האמנות עתיקת השנים הזאת יוצרת מופע מרהיב של מוזיקה אותנטית, מתח וריגוש. הלהקה הברזילאית של סמבו מציעה מופעי קפוארה מדהימים לאירועים, בהשתתפותם של רקדני קפוארה אותנטיים מדרום אמריקה שהתאמנו באמנות הקפוארה מגיל צעיר והגיעו כל הדרך לישראל כדי להמשיך בדרך החיים של הקפוארה.

 

מופע הקפוארה משלב מוזיקה חיה המנוגנת במקום על ידי הרקדנים, יחד עם ריקוד הקפוארה המסורתי, הכולל סלטות באוויר, תרגילי גמישות מדהימים וקפיצות אקרובטיות שיעצרו את נשימתכם. חלק בלתי נפרד מהקפוארה הוא האווירה השמחה והקצבית שמלווה אותו מתחילתו ועד סופו, יחד עם שיתוף מתנדבים מהקהל ויצירת אווירה חמה וסוחפת בקרב האורחים.

רקדניות ברזילאיות

הן אנרגטיות, תוססות, מוכשרות וסקסיות – הרקדניות הברזילאיות שלנו יכולות להפוך כל אירוע לחוויה בלתי נשכחת. אמניות הריקוד הברזילאי מצליחות לשמח את הקהל כל פעם מחדש. עם אנרגיה בלתי נגמרת, תלבושות ססגוניות, תופים וכלי הקשה שמנגנים ברקע – הריקוד הברזילאי הוא אקזוטי ומיוחד ואי אפשר שלא ליהנות ממנו.

הרקדניות הברזילאיות שלנו הן הטובות בארץ! מצוידות בניסיון מקצועי שאין שני לו בישראל והרבה אהבה לקהל לתרבות ולמחול הברזילאי. הלהקה הברזילאית מציעה מופעים מרהיבים לאירועים פרטיים (חתונות,בר מצווה,בת מצווה,ימי הולדת 50 ,וכמובן אירועים עיסקיים , הכוללים מופעי במה יחד עם מופעים המערבים את הקהל וגורמים לו להרגיש חלק מהקרנבל שלנו! אנו מזמינים אתכם לערב שכולו אהבה, צבע וצחוק – עם הלהקה הברזילאית של סמבו.