כניסה לבר מצווה

לאירוע המרגש בחיים – סמבו הפקות מציעים כניסה מרגשת לבר מצווה

 כניסה מרגשת לבר מצווה נראה שרק אתמול הוא למד לזחול, או אמר את המילה הראשונה שלו, ולפני שהספקת להסתובב בחזרה, הילד הפך לגבר צעיר. כניסתו של ילדך לגיל מצוות הוא אירוע משמעותי שראוי לציין בחגיגה גדולה ובלתי נשכחת. כדי שנעבור את טקס ההתבגרות בצורה המשמחת ביותר, חשוב שיעמדו לצידך אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר בעלי ניסיון נרחב באטרקציות לאירועים מסוג זה שיתאימו עבורך את כל מה שנדרש להפקה כמו שיר כניסה מרגש לבר מצווה שיושמע כאשר בעל השמחה ייכנס.

מעט על טקס הכניסה

בשנים האחרונות, מהווה כחלק בלתי נפרד לאטרקציות לבר מצווה טקס כניסה מיוחד שבו משתתף חתן בר המצווה. הכניסה מופקת ברמה גבוהה ותציב את הנער שהתבגר במרכז העניינים. לקבלת כניסה מרגשת שהילד וכל המשפחה לא ישכחו לעולם, הקמנו את סמבו הפקות עם מטרת העל הגבוהה ביותר – לעשות שמח, לרגש ולהרקיד. אנו מציעים לך את הציוד ברמה הגבוהה ביותר, הצוות המקצועי והמנוסה שלנו ואת כל ניסיוננו בהפקות אירועים כדי שבר המצווה של ילדך ייחקק בזיכרון כאירוע שלא ניתן להישאר אדישים אליו.

אטרקציות לאירועים המשמעותיים של החיים

כדי לתת לחתן כניסה מרגשת לבר מצווה שתתן לו את התחושה שהערב הוא הכוכב, אנו מציעים מגוון אטרקציות ואמצעי הפקה שיבדילו את הכניסה של החתן לאולם מכל כניסה אחרת, שתותאם היטב לטעמו של הילד ושתשמח את האורחים

.

 

 

 

מעגל מתופפים

את העוצמה של הרגע אפשר רק לדמיין. מוסיקת הרקע נעצרת, הדי ג'יי מכריז במיקרופון על כניסת בעל השמחה ומזמין את כולם לעמוד ולפתע את הדממה שוברים מקצבי תיפוף מרוממים ועוצמתיים על ידי מעגל מתופפים מקצועיים. סמבו הפקות מציעים מעגל מתופפים לבר מצווה ולכל האירועים ברמה הגבוהה ביותר שתמיד מוסיפים ממד אחר לחוויית החגיגה. תפקידנו לא יסתיים רק בכניסה מרגשת לחתן בר המצווה . גם לאחר מכן ברחבת הריקודים ישתלב מעגל המתופפים במקצבי המוסיקה ויכניס אווירה של קרנבל לאירוע.

שופרות

ניתן לשלב בכניסה מרגשת לבר מצווה יחד עם מקצבי התופים נגנים נוספים. למשל, ניתן להפיק בעזרת שופרות לבר מצווה כניסה מרגשת לחתן הבר מצווה שיחד עם התיפוף תיתן אווירה חגיגית ועוצמתית מאוד. ניתן לשלב שלוש תקיעות מסורתיות בשופרות כשרים תימניים ארוכים ומהודרים. את התקיעות בשופר יבצעו נגנים מנוסים ומוכשרים.

כניסה מרגשת לבר מצווה מבית סמבו הפקות – חוויה של פעם בחיים

כבר מזה מעל 15 שנה שצוות הנגנים המקצועיים שלנו מעניק טאצ' ייחודי ומלהיב לכל חגיגת בר מצווה שהשתתפנו בה, כמו גם במגוון אירועים מרגשים מסוגים נוספים. אנו נעזרים בציוד האיכותי ביותר ובאנשי מקצוע מהשורה הראשונה – שבכוחם להפוך כל שמחה להפקה סוחפת ועוצמתית שאחריה, לא יישאר אף אורח מחוץ לרחבת הריקודים.

אנו כאן כדי לוודא שהשמחה, ההתלהבות וחגיגת החיים ילוו אותך לאורך כל האירוע המשמעותי והחשוב. לפרטים נוספים ולהזמנת שירות, נציגינו ממתינים לפנייך ממש כעת – ונשמח לסייע לך בכל הנדרש.

"תקיעת שופרות לפתיחת שעריי שמיים לברכה"